Powietrze, ogień, woda, ziemia … tożsamość

W mitologiach i wierzeniach elementów były cztery. W sieci jak widać może być ich więcej. Donovan i Vittorio zajmujący się w Redmond szerzeniem wiedzy dotyczącej tożsamości i doradzeniem w sprawach architektury rozpoczeli właśnie publikację nagrań z serii ID element:

Narazie opublikowali tylko wstęp do serii oraz rozmowę ze Stuartem Kwanem na temat nadchodzącego wydania Geneva Server. Znając jednak obu Panów (a miałem okazję porozmwiać z nimi kilka razy osobiście) może pojawić się tam trochę ciekawych materiałów i to niekoniecznie tylko opowiadających o nowościach. Warto śledzić jeżeli chcecie wiedzieć co w świecie ID ze strony MS piszczy.

P.S. Jeżeli na jakiejś imprezie spotkacie Vittorio i interesują Was zagadnienia związane z tożsamością w sieci to jest to odpowiednia osoba do ciekawej rozmowy. Jeżeli dodatkowo wspomnicie że jesteście z Polski gwarantuje Wam że czeka Was miłe przyjęcie :).

Join the Conversation

3 Comments

  1. Ok, wolałem zapytać bo czasem też provider mi lubi coś przyciąć 🙂 Jak znowu będzie online to sobie z przyjemnością zobaczę:)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.