Poczta Polska strikes back

Hmm … widocznie moje krytyczne opinie o Poczcie Polskiej zostały gdzieś tam dostrzeżone i postanowiono coś z tym zrobić. Okazja się nadarzyła, rodzina wysłała do mnie przesyłkę w postaci paczki (jeżeli ktoś coś wie o teleportacji to z chęcią się zapoznam 🙂 ).

(cc) DavidT2006

Paczka została nadana w moim rodzinnej miejscowości 15 października … i w zasadzie nic wielkiego, oprócz tego, że do wczoraj do nas nie dotarła, nie było żadnego awizo itp. Nie ma możliwości, że listonosz nie zastał nas w domu ponieważ ostatnio tak się składa, że w mieszkaniu zawsze ktoś jest. Czekaliśmy do dzisiaj … dzisiaj przesyłka dotarła … do moich rodziców.

Została odesłana 17’go października z Warszawy z powrotem i po dwóch tygodniach dotarła na miejsce. Za całą tą podróż Poczta Polska postanowiła wystawić rachunek w wysokości 16 PLN. Całość nie została opatrzona ze strony Poczty żadnym komentarzem co do przyczyny odesłania przesyłki itp. Cudowne …

Wniosek z całego zdarzenia jest jeden – jeżeli coś wysyłać, to tylko kurierem, chociaż z nimi też są czasami niezłe przeboje.

Poczta Polska … dziękuję, postoję.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.