NYT “o mnie” napisał

Hihi, ciekawe jak wielu z Was wzięło tytuł dosłownie ;), chciałbym żeby tak było. Więc już wiadomo że nie “o mnie” jako osobę chodziło – więc o kogo?

Ilu znacie ludzi którzy poświęcają czas na to, aby udzielać pytania na zadane pytania na forach \ grupach itp. Niestety ja się do takich zaliczam 😉 – piszę “niestety” ponieważ czasami pochłania to dosyć dużo czasu, ale jakoś nadal go znajduję. W kontekście technologii Microsoft znajdziecie też takie osoby wymienione jako MVP czy przeglądając statystyki wss.pl.

(cc7-how-7

NYT napisał o innym, komercyjnym aspekcie faktu istnienia takich osób w społecznościach i korzyściach jakie mogą osiągnąć z tego firmy. W miarę oczywiste, ale widać trend, w którym takie działania stają się coraz częstsze ze strony różengo rodzaju firm. Nic więc dziwnego, że niejaki Sean (skądinąd bardzo sympatyczny człowiek), który przez długi czas programem MVP Microsoft kierował sam teraz działa w tej przestrzeni (powodzenia).

Join the Conversation

1 Comment

  1. ech… tylko czasem trafia się na kogoś, kto nie pojmie, że można myśleć w perspektywie dalszej niż faktura na koniec miesiąca. I jeżeli ten ktoś sam się w ten sposób ogranicza, to wychodzi mu, że ten 1% jest nie dość, że zbędny to jeszcze ma nadmierne wymagania i zbyt rozbudowane ego.
    Może kiedyś dojrzejemy…

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.