Konferencje, konferencje …

Cóż … w tamcie konferencji zapowiada się dla mnie pracowity okres. W najbliższym czasie MTS 2008, gdzie poprowadzę dwie sesje:

  • Replikacja katalogu od podszewki: postaram się przybliżyć w jej trakcie kilka zagadnień związanych z działaniem replikacji katalogu w Active Directory
  • Katalog w domu i zagrodzie: w trakcie której postaram się pokazać kilka mniej i bardziej przydatnych ciekawych rzeczy dotyczących katalogu Active Directory.

Tych którzy jeszcze nie wybrali swoich sesji na MTS i nie mają lepszego pomysłu … zapraszam :). Na MTS zachęcam też wszystkich do odwiedzenia sesji moich kolegów z MCS czyli np. Czarka Nolewajki, Radka Szymczaka, Jacka Skrzydło i Marcina Zawadzkiego. Napewno będzie ciekawie.

MTS to coś o czym już od chwili było wiadomo. Dzisiaj jednak dostałem potwierdzenie czegoś, co mnie osobiście bardzo cieszy a przy okazji mocno stresuje :). Dzisiaj dostałem potwierdzenie, że NetPro przyjeło dwie propozycje moich sesji na konferencję TEC 2009. Wygląda więc na to, że tym razem poznam TEC (kiedyś Directory Expert Conference, DEC) od drugiej strony, czyli prelegenta prezentując dwie sesje:

TEC to według mnie jedna z lepszych konferencji technicznych na jakich bywałem, zresztą już kiedyś o tym pisałem. Tym bardziej się cieszę, że moje sesje zostały przyjęte, a stresuję tym, że muszę teraz dorównać ich poziomem do poziomu konferencji. Trzymajcie kciuki :).

Tak że zaraz po MTS 2008 zaczynam przygotowywać się do sesji na TEC 2009. Uff … będzie dużo pracy.

PS. Jeżeli ktoś się wybiera na TEC do Vegas lub Berlina w przyszłym roku to również zapraszam :).

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.