Kawałek TechED na własnym ekranie

Mam swoją małą teorię na temat populacji czytelników technicznych PL blogów, i mówi mi ona dzisiaj że większość z Was tą informację już gdzieś czytała.  W związku z tym boję sie trochę efektu lodówki (otwieram lodówkę a tam … ) ale co tam … w końcu warto.

Jeżeli chcecie sie przekonać dlaczego Paula Januszkiewicz (MVP w zakresie bezpieczeństwa) jakiś czas temu odniosła sukces w Speaker Idol na TechED i dlaczego potem jej sesja na TechED w Berlinie musiała być powtarzana … to jest idealna okazja. Paula powtórzy swoją sesję z TechED on-line na portalu VirtualStudy.pl. Tytuł to Techniki hakerskie użyteczne dla administratora IT (oryginalny tytuł w języku angielskim: Useful Hacker Techniques: Which Part of HackersKnowledge Will Help You in Efficient IT Administration).

Jeżeli więc dysponujesz wolnym czasem wieczorem 1 lutego, i interesują Cię te zagadnienia … może warto zainstalować klienta LiveMeeting i przekonać sie samemu o czym będzie mowa. Wystarczy kliknąć i się zarejestrować.

Dla zmniejszenia lekko efektu lodówki dodam jeszcze informację, ze na VirtualStudy.pl w najbliższym czasie serie sesji o Powershell przeprowadzi też Grzesiek Tworek.

 

Powershell niby chwilę już jest dostępny ale jeżeli ktoś jeszcze się za niego nie zabrał lub też chce zweryfikować to co już wie warto zapewne na sesje Grześka się zapisać. Zawsze warto posłuchać co o technologii (a prywatnie i nie tylko o tym) Grzesiek ma do powiedzenia.

Rejestracja również przez portal VirtualStudy.pl.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.