Join the Conversation

15 Comments

 1. E tam, kto używa tylko portów USB? ja nie. Preferuje wifi i bluetooth, kabel za bardzo uciążliwy!

 2. Hmmm … no to zależy kto co potrzebuje oczywiście … ja z urządzeń peryferyjnych używam trzech:
  – myszy, BT ale podobno z makówkami nie chce działać 🙁
  – czytnika kart, na BT albo WiFi nie widziałem jeszcze
  – karty modemu 3G, moze i sa na BT ale tez nie widzialem, raczej na USB.

 3. Zgadzam się z przedmówcami, X300 jest rewelacyjny. Miałem okazję bawić się nim na początku kwietnia i komputer mnie oczarował. Wcześniej chciałem MacBooka Air, ale teraz wybór jest prosty X300. Prawda jest taka, że mode X300 wraca do tego z czego słynął ThnikPad jak był produkowany jeszcze przez IBMa.

 4. Tak widziałem porównanie tego mac’a i x300. Niby mac wychodził tanio w porównaniu do X300. Ale gość stwierdził jak na filmie:) Dokupił, kartę sieciową Gigabit Ethernet, dvd-rom, czytniki etc. Okazało się, że z tymi dodatkami air był droższy o kilkaset dolców:(

 5. “- karty modemu 3G, moze i sa na BT ale tez nie widzialem, raczej na USB.”

  modem 3G jest wkażdym porządnym telefonie… i bluetooth tez

 6. Telefon jak sama nazwa sugeruje służy do telefonowania (rozmawiania) 🙂 – jeżeli wiszę na sieci kilka godzin u klienta to wole nie odcinać sie od możliwości równoczesnego rozmawiania.

  Dlatego mam osobno kartę 3G i osobno telefon. Zresztą nawet z różnych sieci. W tej chwili firmowy, ale jeżeli w przyszłości będę miał taka kombinacje prywatną to również osobno.

  Chyba że w końcu ktoś zbuduje fukncjonalne rozwiązanie na dwa SIM w jednym urządzeniu.

 7. ps. niektóre modele telefonów działające w sieci ERA w UMTS nie muszą zrywać sieci w trakcie połączenia głosowego

  Będziesz miał prywatny sprzęt, prywatne telefony, prywatne rachunki, to wtedy możemy podyskutować które rozwiązanie jest najlepsze 🙂

 8. Hmmm … no może. Wiem że jak prywatny to napewno nie MacBook Air, chociaż samego sprzętu Apple nie wykluczam (acz uważam go za mocno “przewartosciowany” jezeli chodzi o cene).

  Do Inetu przez GSM wogole sie ze tak powiem zrazilem od jakiegos czasu po problemach jakie mialem z Idea. A telefonu w Era pewnie nie bede mial nawet prywatnie … :).

  Swoja droga to jakie to modele?

 9. Udało mi się coś takiego zrobić na Nokia N73. Będąc w delegacji w Krakowie z nudów postanowiłem wdzwonić się do internetu, jako ze oprogramowanie nokii ma błąd (w profilu ery) musiałem kontaktować sie z CC Era w celu poprawy stringów, podczas trwania rozmowy z konsultantem, poprawiłem string modemu BT połączenie sie podniosło a konsultant sprawdził jak się wdzwoniłem. Działało to jednak tylko w KR, (hotel przy samym rynku), w domu (Z.Góra) nigdy mi się to nie udało, zapewne u nas są inne (czyt. zabytkowe) BTSy i albo audio albo net.

  Co do MacBook Air.. to mam to samo zdanie co o ich telefonie, zabawka dla onanistów z logo ‘japka’ wytatuowanym piersi. ;). Wystarczy poczytać myapple.pl by zauważyć ze pięknie jest tylko na reklamie, a połowa opinii o sprzęcie wynika z faktu konieczności własnego dowartościowania się użytkowników, którzy przepłacili za sprzęt.

 10. Tomek 90% telefonów typu nokla (nie nokia), czyli podróbki z Japoni mają miejsce na dwie karty sim, do tego bateria trzyma 365 dni na czuwaniu:)

 11. Wiem, że wiadomość stara… ale właśnie stałem się posiadaczem takiego x300, więc się chwalę! ;]
  Zdecydowanie szczęśliwym posiadaczem…. :)))))
  Mówiłem już, że lubię swoją firmę? 😉

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.