Tuesday, April 29th, 2008...9:00 pm

Hello I’m Mac (Air), Hello I’m PC

Jump to Comments

Chyba pierwsze video tutaj, ale hmmm … coś w tym jest muszę powiedzieć 🙂 i postanowiłem się podzielić z innymi. Tak weekendowo.

15 Comments

 • taaaak…. piekny ten x300 🙂

 • E tam, kto używa tylko portów USB? ja nie. Preferuje wifi i bluetooth, kabel za bardzo uciążliwy!

 • Hmmm … no to zależy kto co potrzebuje oczywiście … ja z urządzeń peryferyjnych używam trzech:
  – myszy, BT ale podobno z makówkami nie chce działać 🙁
  – czytnika kart, na BT albo WiFi nie widziałem jeszcze
  – karty modemu 3G, moze i sa na BT ale tez nie widzialem, raczej na USB.

 • Zgadzam się z przedmówcami, X300 jest rewelacyjny. Miałem okazję bawić się nim na początku kwietnia i komputer mnie oczarował. Wcześniej chciałem MacBooka Air, ale teraz wybór jest prosty X300. Prawda jest taka, że mode X300 wraca do tego z czego słynął ThnikPad jak był produkowany jeszcze przez IBMa.

 • Tak widziałem porównanie tego mac’a i x300. Niby mac wychodził tanio w porównaniu do X300. Ale gość stwierdził jak na filmie:) Dokupił, kartę sieciową Gigabit Ethernet, dvd-rom, czytniki etc. Okazało się, że z tymi dodatkami air był droższy o kilkaset dolców:(

 • […] na reklamę IBM kontra MacBook Air umieszczoną na w2k.pl i przypomniało mi się co kiedyś pokazywało apple Szkoda tylko, że Maci są coraz mniej […]

 • a kiedyś miało być tak pięknie http://interkreacja.pl/techniczny/2008/05/03/45/ 🙂

 • “- karty modemu 3G, moze i sa na BT ale tez nie widzialem, raczej na USB.”

  modem 3G jest wkażdym porządnym telefonie… i bluetooth tez

 • Telefon jak sama nazwa sugeruje służy do telefonowania (rozmawiania) 🙂 – jeżeli wiszę na sieci kilka godzin u klienta to wole nie odcinać sie od możliwości równoczesnego rozmawiania.

  Dlatego mam osobno kartę 3G i osobno telefon. Zresztą nawet z różnych sieci. W tej chwili firmowy, ale jeżeli w przyszłości będę miał taka kombinacje prywatną to również osobno.

  Chyba że w końcu ktoś zbuduje fukncjonalne rozwiązanie na dwa SIM w jednym urządzeniu.

 • ps. niektóre modele telefonów działające w sieci ERA w UMTS nie muszą zrywać sieci w trakcie połączenia głosowego

  Będziesz miał prywatny sprzęt, prywatne telefony, prywatne rachunki, to wtedy możemy podyskutować które rozwiązanie jest najlepsze 🙂

 • Hmmm … no może. Wiem że jak prywatny to napewno nie MacBook Air, chociaż samego sprzętu Apple nie wykluczam (acz uważam go za mocno “przewartosciowany” jezeli chodzi o cene).

  Do Inetu przez GSM wogole sie ze tak powiem zrazilem od jakiegos czasu po problemach jakie mialem z Idea. A telefonu w Era pewnie nie bede mial nawet prywatnie … :).

  Swoja droga to jakie to modele?

 • Udało mi się coś takiego zrobić na Nokia N73. Będąc w delegacji w Krakowie z nudów postanowiłem wdzwonić się do internetu, jako ze oprogramowanie nokii ma błąd (w profilu ery) musiałem kontaktować sie z CC Era w celu poprawy stringów, podczas trwania rozmowy z konsultantem, poprawiłem string modemu BT połączenie sie podniosło a konsultant sprawdził jak się wdzwoniłem. Działało to jednak tylko w KR, (hotel przy samym rynku), w domu (Z.Góra) nigdy mi się to nie udało, zapewne u nas są inne (czyt. zabytkowe) BTSy i albo audio albo net.

  Co do MacBook Air.. to mam to samo zdanie co o ich telefonie, zabawka dla onanistów z logo ‘japka’ wytatuowanym piersi. ;). Wystarczy poczytać myapple.pl by zauważyć ze pięknie jest tylko na reklamie, a połowa opinii o sprzęcie wynika z faktu konieczności własnego dowartościowania się użytkowników, którzy przepłacili za sprzęt.

 • Tomek 90% telefonów typu nokla (nie nokia), czyli podróbki z Japoni mają miejsce na dwie karty sim, do tego bateria trzyma 365 dni na czuwaniu:)

 • Wiem, że wiadomość stara… ale właśnie stałem się posiadaczem takiego x300, więc się chwalę! ;]
  Zdecydowanie szczęśliwym posiadaczem…. :)))))
  Mówiłem już, że lubię swoją firmę? 😉

 • […] na reklamę IBM kontra MacBook Air umieszczoną na w2k.pl i przypomniało mi się co kiedyś pokazywało apple Szkoda tylko, że Maci są coraz mniej […]

Leave a Reply