Czas połączyć wszystkie kropki …

Co niektórzy już widziali na MTS albo się zorientowali samodzielnie z wiadomości tu i ówdzie. Ale teraz ogłoszenie parafialne.

Przez ostatnie kilka lat mieliście okazję spotkać mnie u siebie w firmach (niektórzy), na prezentacjach (to już więcej z Was) jako pracownika Microsoft Consulting Services, gdzie przez ostatnie kilka lat zdarzyło mi się pracować w roli konsultanta. Cóż … wszystko się zmienia.

We wrześniu tego roku zdecydowałem się zmienić trochę drogi mojej kariery i w tej chwili pracuję w ramach firmy Connected Dots, która mam nadzieję już niedługo będzie Waszą ulubioną firmą z dziedziny usług katalogowych, zarządzania tożsamością czy szkoleń.

W MCS spędziłem naprawdę ciekawe 5 lat, z najlepszym zespołem specjalistów w swoich dziedzinach. Wszystkim pracującym w MS Polska a w szczególności MCSowi za te 5 lat należą się podziękowania (czasami trochę cierpliwości trzeba żeby ze mną wytrzymać na dłuższą metę ). Może kiedyś o tym napiszę więcej, jednak jeżeli widzielibyście ogłoszenie dotyczące pracy w MCS – warto!

A gdybyście potrzebowali kogoś, kto pomoże Wam w zaprojektowaniu infrastruktury czy usługi katalogowej, stworzenia planu D&R czy rozwiązania problemów z dostępem do aplikacji – Connected Dots zaprasza .

P.S.  Zmiana w zajęciu codziennym nie wpływa na tego bloga. W2K.PL planuję nadal utrzymywać i może częściej nawet się odzywać.

Join the Conversation

7 Comments

  1. Powodzenia. Jedno pytanie, Connected Dots to firma założona przez Ciebie/Twoich znajomych? I dlaczego akurat zdecydowałeś się na Connected Dots a nie na jakąś większą korporacje?

  2. Zaczynając od końca- @Darek – ale ja naprawdę lubiłem i nada lubię swojego szefa z czasów MCS :).

  3. Chwila czasu więc … @Gienek … Connected Dots to moja firma, z czego się bardzo cieszę i mam szczerą nadzieję, że z czasem będzie bardziej znana i rozpoznawalna. W szczgólności w tym dobrym świetle.

    Dlaczego nie korporacja … hmmm, pracowałem już w dwóch dużych, międzynarodowych i w kilku mniejszych. W dużym uproszczeniu – od tej w której pracowałem, ze względu na ludzi z którymi pracowałem głównie, nie widziałem w tej chwili innej opcji korporacyjnej. Więc gdybym nawet szukał innego etatu to w tej chwili pewnie w jakiejś mniejszej, ale rokującej firmie. Takich też jakoś nie widziałem na swojej drodze. Oprócz tego mój wybór co do kariery był taki, że w tej chwili i w tym czasie mogę spróbować czegoś innego. Co i uczyniłem.

    O wadach, zaletach i drodze dochodzenia do decyzji, jak i o codziennych z tym związanych rzeczach myślę że niedługo napiszę. Kilka tematów się już w głowie gotuje, niekoniecznie technicznych.

  4. Dla mnie, jako “cichego” słuchacza Twojego bloga przyznam że również jest to zaskoczenie. Z drugiej jednak strony zapewne jest to słuszna decyzja.
    Dużo sukcesów i powodzenia życzę.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.